ÖVRIGT / Diverse / Ram 11222077
nr 1122 2077
Ram
förgylld, ramens innermått: 63x40
Kondition: Mindre skador, färgbortfall
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 18:48:55
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
Tilgman Keramik